Quixtion | Gizlilik Politikası

Bu belge, web sitemiz aracılığıyla sizden topladığımız kişisel bilgileri işlerken kuruluşumuzun izlediği uygulamaları detaylandırmaktadır.

Quixtion , çevrimiçi gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Bu politika, sitemizi kullandığınızda topladığımız kişisel veri türlerini ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklamaktadır. Haklarınız ve kişisel bilgilerinizi nasıl kontrol edebileceğiniz konusunda bilgilendirilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Pazarlama Tercihleri

İstediğiniz zaman Quixtion 'dan pazarlama iletişimleri almaktan vazgeçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra ortaklarımızın ilginizi çekebilecek teklifleri hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Pazarlama iletişimlerini kabul ettiyseniz, gelecekte herhangi bir noktada devre dışı bırakma hakkını saklı tutarsınız.

Pazarlama mesajlarını almayı durdurmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Veri Koruma Haklarınız

Amacımız, sizi tüm veri koruma haklarınız konusunda tam olarak bilgilendirmektir. Her kullanıcı aşağıdaki haklara sahiptir:

  • Erişim hakkı – Kişisel verilerinizin kopyalarını Quixtion'dan talep etme hakkına sahipsiniz.
  • Düzeltme hakkı – Elimizdeki herhangi bir bilginin yanlış olduğuna inanıyorsanız, düzeltme talep etme hakkınız vardır. Benzer şekilde, eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri tamamlamamızı isteyebilirsiniz.
  • Silme hakkı – Belirli koşullar altında, kişisel verilerinizin silinmesini talep etme hakkına sahipsiniz.
  • İşlemeyi kısıtlama hakkı – Belirli koşullar altında kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlama hakkına sahipsiniz.
  • İşlemeye itiraz etme hakkı – Belirli koşullar altında, kişisel verilerinizi işlememize itiraz etme hakkına sahipsiniz.
  • Veri taşınabilirliği hakkı – Topladığımız verileri belirli koşullar altında başka bir kuruluşa veya doğrudan size aktarmamızı talep edebilirsiniz.

Politika Güncellemeleri

Gizlilik politikamızı sürekli olarak gözden geçiriyor ve gerektiğinde güncelliyoruz. Herhangi bir değişiklik bu web sayfası aracılığıyla bildirilecektir.